Przykłady modeli butów na koturnie

Obuwie, jako ważny element mody to rodzaj kompasu, wyraźnie i subtelnie wskazujący główne aktualne trendy, które będą dominować w danym sezonie. Buty na koturnie zapewniają kobiecie niezrównany komfort i elegancję.

Co wyróżnia buty na koturnie?

Każdy mężczyzna nazwie szpilkę najseksowniejszym typem obcasa. Chcąc podkreślić swoją kobiecość i wyglądać atrakcyjnie w oczach ludzi wokół siebie, wiele kobiet jest gotowych torturować nogi w niewygodnych modelach. Buty na koturnie to oryginalny kompromis między obcasem a płaską podeszwą. Wyróżnia się wygodą i pięknym wyglądem.

Wygodne buty na koturnie dodają szczupłości i nie prowadzą do szybkiego zmęczenia nóg. Ten rodzaj podeszwy został z powodzeniem wprowadzony do prawie każdego rodzaju obuwia, od eleganckich butów po tenisówki. Letnie buty na koturnie wyróżniają się jaskrawymi kolorami i ciekawymi rozwiązaniami. Poza tym sezonem i zimą są wykonywane głównie w klasycznych kolorach i mają praktyczne zadanie ochrony przed zimnem.

Przykłady modeli butów na koturnie

Plażowe buty na koturnie

Są dziewczyny, które nie wychodzą z domu bez butów na obcasie. Jednak w lecie z powodu gorąca, noga szybko się poci i puchnie jeszcze szybciej. Pantofelki na obcasie zakładają tylko na wyjście. Prawdziwe zbawienie przynoszą buty na koturnie. Buty na koturnie w sezonie letnim ozdobione są czerwonymi, białymi i niebieskimi kolorami. Dostępne są buty ze złotymi akcentami lub koronkami, sznury dobrze komponują się z ubraniami w stylu marynistycznym.

uty na koturnie w tym sezonie są ozdobione różnorodnymi nadrukami, aplikacjami, wkładkami i wzorami. Modele z koralików, cekinów, haftów i innych elementów dekoracyjnych są obfite. Najpopularniejsze materiały to guma, drewno i korek. Na szczycie modelu w stylu etnicznym, są tak zwane espadryle. Zazwyczaj są wykonane z naturalnych materiałów np. korka i bawełny i ozdobione dużą liczbą sznurków owiniętych wokół kostki.

Zimowe buty na koturnie

Buty na koturnie za kostki w sezonie jesienno-zimowym są bardzo poszukiwane, ponieważ są odważne i eleganckie, a także mniej śliskie. Takie modele pomagają tym kobietom, które nie są zbyt pewne siebie na obcasach. Skórzane koturny w połączeniu z wytwornym płaszczem, obcisłymi spodniami i pięknym szalikiem tworzą niezwykle seksowny wygląd.

Sportowe buty na koturnie

W ostatnich latach na półkach sklepowych widać często trampki na koturnie. Ktoś myśli, że ten trend jest dziwny i ma znaczenie tylko w kolekcjach szokujących projektantów, a ktoś inny jest zachwycony tak niezwykłą decyzją. W każdym razie, w swobodnym stylu z obcisłymi spodniami, na przykład ze skórzanymi lub obcisłymi jeansami, takie buty wyglądają całkiem atrakcyjnie i nietypowo.